Direct naar hoofdmenu / zoekveld

Sport en bewegen

Gemeente Oldebroek heeft op het gebied van sport een divers aanbod. Sport is goed voor lijf en geest. De gemeente zet zich samen met partners in voor een gezonde leefstijl en beweging van inwoners.

Gezonde leefstijl en meer bewegen

Oldebroek is een echte sportgemeente met goede basisvoorzieningen. De laatste jaren heeft de gemeente steeds meer aandacht voor een gezonde leefstijl en meer bewegen. De gemeente wil vooral kinderen en 65-plussers aanzetten tot een gezonde(re) leefstijl en meer bewegen. Dat doet de gemeente samen met scholen, sportverenigingen, seniorenorganisaties en een groep fysiotherapeuten. Sport en bewegen is niet alleen leuk en gezellig, maar ook goed is voor lijf en geest.

Sportvisie

Gemeente Oldebroek heeft 15 basisscholen, 1 middelbare school en bijna 40 sportverenigingen. Zij zijn de belangrijkste partners van de gemeente voor een gevarieerd sport- en beweegaanbod. Inwoners van Oldebroek kunnen kiezen uit ruim 20 sporten. De gemeente regisseert en faciliteert, scholen en sportverenigingen voeren uit. In het document 'Tijd voor actie' (pdf, 588kb) leest u wat de sportvisie van gemeente Oldebroek is voor de periode 2009-2012.

Sport verbindt

Sport leeft in Oldebroek, sport verbindt en daagt uit. De gemeente is trots op de sport in Oldebroek. Samen met inwoners, de vrijwilligers en verenigingen wil de gemeente zich de komende jaren inzetten op meer aandacht voor en deelname aan sport- en beweegactiviteiten.


Zoeken