Op dit moment zijn wij niet bereikbaar via WhatsApp. Wij werken aan een oplossing. Kijk op onze contactpagina hoe je ons op een andere manier kunt bereiken.
Bezoek uit het buitenland ontvangen
Komt er iemand uit het buitenland bij u logeren? En heeft deze persoon een visum voor Nederland nodig? Dan heeft hij of zij misschien een bewijs van particuliere logieverstrekking of garantstelling nodig. Met een logiesverstrekking bevestigt u dat uw bezoek bij u verblijft. Met een garantstelling verklaart u ook financieel garant te staan voor uw bezoek. Het bewijs is maximaal 3 maanden geldig.
Aanvraag
Bewijs van Garantstelling aanvragen met DigiD
- U kunt het bewijs van garantstelling ook persoonlijk aanvragen op het gemeentehuis. Hiervoor moet u een afspraak maken. Als u een partner heeft, dan moet u samen de garantstelling ondertekenen.
- Stuur het ondertekende formulier naar de persoon die het visum moet aanvragen.
Voorwaarden
- Uw bezoek komt voor een kort verblijf naar Nederland en blijft niet langer dan 3 maanden.
- Uw bezoek moet een visum aanvragen.
Kosten
Legalisatie handtekening: € 10,45
Aanpak
Voor een garantstelling heeft u nodig:
- Een geldig identiteitsbewijs.
- Een ingevuld aanvraagformulier waar u nog geen handtekening onder heeft gezet.
- Geld: u betaalt de garantstelling bij de aanvraag, bij voorkeur met pin.